ТВ

Дитяче Євробачення-2020: переможцем нацвідбору став Олександр Балабанов (ОНОВЛЕНО)

Суспільний мовник оголосив представника України на Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення-2020». Переможцем Національного відбору став Олександр Балабанов із піснею «Відкривай».

Переможця з-поміж 11 фіналістів визначили за результатами оцінювання журі та онлайн-голосування. Свої голоси журі віддало публічно, опублікувавши дописи в інстаграмі:

 • Джамала віддала свій голос за Ярослава Політова;
 • Аліна Паш обрала Олександра Балабанова;
 • Тарас Тополя — Олександр Балабанов;
 • Руслана Хазіпова віддала свій голос за Олександра Балабанова;
 • Дмитро Шуров обрав Олександра Балабанова;
 • Лариса Клюєвська — Олена Усенко;
 • Тімур Мірошниченко віддав свій голос за Олександра Балабанова;
 • Любов Морозова обрала Олену Усенко.

Чітайте також: Як викладання англійської мови заважає системі cash rebate, або Про основні проблеми в українській кіноосвіті

За результатами онлайн-голосування 1 бал отримала Данієла Шапочнікова. До п’ятірки увійшли:

 • Данієла Шапочнікова — 39,98%;
 • Олена Усенко — 16,61%;
 • Ярослав Політов — 14,27%;
 • Олександр Балабанов — 12,6%;
 • Анжеліна Макфарлейн — 3,6%.

Олександр Балабанов (14 років) народився в Донецьку. Захоплюється вокалом змалку, уже в чотири роки відвідував дитячий колектив із народного співу. У вісім із батьками переїжджає до Києва, де починає навчатися естрадного вокалу й вступає до школи мистецтв на музичне відділення. Вільно говорить англійською мовою і вивчає німецьку та турецьку. Олександр — переможець і лауреат майже сорока міжнародних та всеукраїнських вокальних конкурсів і фестивалів.

Члени журі поділилися своїми враженнями, чому обрали Олександра Балабанова.

«В дитинстві мені довелось чимало поїздити по різних конкурсах, і ось прийшов час самому побути у складі журі! У національному відборі на дитячий пісенний конкурс Євробачення-2020 я віддаю свій голос за Олександра Балабанова. Сашко — самобутній вокаліст, харизматичний та впевнений юний артист, але найбільше у ньому чіпляє те, як він відчуває музику і кайфує від неї. Я вірю, що такий щирий та талановитий музикант зможе прозвучати якісно у будь-якому форматі. Олександре, удачі, і нехай тебе відкриє весь світ. Love, peace, music», — написав на своїй інстаграм-сторінці соліст гурту Pianoboy, член журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2020 Дмитро Шуров.

«Мені 27 років і здається ще нещодавно я так само мріяла вийти на якомусь із конкурсів у фінал, зуміти заспівати на великій сцені із крутим звуком та світлом, показати себе і зуміти... Я знаю як це хвилююче. Я знаю як складно чути справжнього себе вже у такому юному віці.

Тому віддаю свій голос за Олександра Балабанова, бо у ньому чую вільність, харизму, світло в очах і любов. Він справжній і, думаю, Ви також це помітите по відео;) Хай щастить! Радію і тішусь, що є такі», — зазначила, віддаючи свій голос, українська співачка й реперка, членкиня журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2020 Аліна Паш.

Нагадаємо, Суспільний мовник долучиться до Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2020», що відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща).
 
Конкурс проведуть дистанційно

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2020» відбудеться за участю 13 країн та в зміненому форматі. Конкурс проведуть дистанційно.

Таке рішення ухвалила Наглядова рада конкурсу через ситуацію з пандемією в Польщі та Європі.

«Обмеження подорожей та поточні проблеми, пов'язані з пандемією COVID-19, означають, на жаль, що ми не можемо привезти всіх артистів до Польщі для особистого змагання на Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення» цього року», — зазначив виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль.

Цього року участь у Дитячому Євробаченні-2020 візьмуть такі країни:

Білорусь;
Вірменія;
Грузія;
Іспанія;
Казахстан;
Мальта;
Нідерланди;
Німеччина;
Польща;
Сербія;
Росія;
Україна;
Франція.

Делегаціям не потрібно буде їхати до Польщі, а виробництво сценічних номерів здійснюватиметься в країнах-учасницях. Шоу відбуватиметься в прямому ефірі зі студії у Варшаві за участю міжнародних ведучих та запрошених зірок із дотриманням соціальної дистанції.

Новое на сайте

Search