ТВ

Зірка серіалу на «1+1» стане учасником «Танців з зірками»

Телеканал 1+1 працює над 5-м сезоном головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». Триває #танціззіркамиchallenge – традиційний зірковий челендж, у якому учасники сезону кидають один одному виклик із запрошенням на легендарний паркет. Нещодавно співачка Євгенія Власова прийняла #танціззіркамиchallenge та кинула виклик акторові, зірці серіалу «Моя улюблена Страшко» Артуру Логаю. Сьогодні актор прийняв челендж, опублікувавши на власній сторінці в інстаграм відео.

«Участь в «Танцях з зірками» це величезний виклик для мене, тому що я побоююсь танців. Я не злякаюся вийти на ринг, виконати небезпечний трюк на майданчику, а ось танці поки що сильніші за мене. Мені завжди здавалося, що я дерев'яний, як мінімум на половину. І тепер у мене з'явилася прекрасна можливість це виправити побороти себе ж. До того ж, я дуже азартний, а «Танці з зірками» все ж змагальне шоу і я зроблю все, що буде в моїх силах, щоб перемогти», - прокоментував Артур Логай.

Артур кинув виклик українській співачці Lida Lee, а чи прийме вона #танціззіркамиchallenge, стане відомо вже незабаром. Слідкуйте за офіційною сторінкою «Танців з зірками» в інстаграм.  

Нагадаємо, виклик #танціззіркамиchallenge вже прийняли співачка Джамала, учасник гурту "Танок на майдані Конґо" Олег Фагот Михайлюта, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, український актор Олексій Суровцев, гумористка Анастасія Оруджова, гуморист Іван Люленов, актор Костянтин Войтенко, співак KADNAY, співачка Євгенія Власова, актор Артур Логай. Прийняв виклик і україно-американський чемпіон світу з латинських танців, хореограф, переможець шоу Dancing With The Stars Макс Чмерковський, який повідомив, що стане новим суддею «Танців з зірками».

Вже зовсім скоро свято краси та танцю повернеться на телеекрани. Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями. Нещодавно телеканал 1+1 провів відкритий кастинг танцюристів. Більше 350 танцюристів подали заявки для участі в найзірковішому шоу країни. І лише 70 найдосвідченіших танцюристів потрапили на кастинг, який проводили креативний продюсер шоу Олена Коляденко та головний хореограф Олена Шоптенко. Хто з танцівників вийде на паркет «Танців з зірками» - глядачі дізнаються незабаром.

Новое на сайте

Search