Украинское кино

На СТБ скоро прем’єра мелодрами «Кріпосна. Жадана любов»

Телеканал СТБ і FILM.UA Group анонсують дату старту нового сезону масштабної костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов». Вже незабаром, 1 листопада о 20:15, на СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра легендарного серіалу. 

Глядачі нарешті дізнаються, які нові випробування доля приготувала для Катерини та інших головних героїв. Найважливіше запитання — чи живий Андрій Жадан? Той день мав стати найщасливішим у житті Каті Вербицької, колишньої кріпачки панів Червінських. Вона, нарешті, отримала вистраждану свободу і пішла під вінець з Андрієм Жаданом. Та тільки-но над їхніми головами церковний хор проспівав «Многая літа», як невідомий встромив ніж у груди Андрія і перетворив омріяне щастя на жах усього життя.

Історія Петра Червінського почнеться з повернення додому. Син — самогубець, маєток у чужих руках. Тепер, коли зруйновано все, чим він дорожив, чи здатне хоч щось стримати шал його гніву? 

Куховарка Павлина вже давно живе чужим щастям і не сподівається на увагу долі. Проте на її шляху постане чоловік, який спробує довести, що кохання можливе у будь-якому віці.

Серед героїв, які мають зіграти важливу роль у житті Катерини Вербицької, глядачі побачать подружжя Безусів. Рогніда Василівна та Євген Антонович Безуси у виконанні Марії Машкової і Федора Лаврова — нові персонажі костюмованої мелодрами «Кріпосна». 

Новий сезон буде багатий на харизматичних чоловіків, у яких захочеться закохатися. І одного з них зіграє зірка українського кіно Сергій Стрельников. Також з’явиться зірка серіалів «Спіймати Кайдаша» та «І будуть люди» Віктор Жданов.

Нагадаємо, після грандіозного успіху в ефірі СТБ «Кріпосна» продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019 року серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Польські глядачі обговорювали проєкт нарівні з «Грою престолів» і тепер чекають продовження. Далі серіал побачили в Литві, Казахстані, Росії та Білорусі. Права на показ продано в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку 2020 року серіал був проданий в Іспанію і став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем'єра відбулася на каналі Divinity. А глядачі територій Північної Америки тепер можуть дивитися «Кріпосну» на VOD-сервісі Amazon Prime. 

Режисер: Фелікс Герчиков.

У ролях: Соня Прісс, Станіслав Боклан, Наталка Денисенко, Анна Сагайдачна, Марк Дробот, Тарас Цимбалюк, Олеся Жураківська, Віктор Жданов, Максим Радугін, Сергій Стрельников, Федір Лавров, Марія Машкова, Аліна Коваленко та ін.

Шоуранерка: Тала Пристаєцька.

Кількість серій: 24.

Дивіться з 1 листопада з понеділка по четвер о 20:15 на телеканалі СТБ. 

 

Новое на сайте

Search