Украинское кино

Тривають зйомки серіалу «Солоний поцілунок»

Компанія FILM.UA Group і телеканал «Україна» розпочали зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Солоний поцілунок».

Головні герої Юля та Герман закохані і впевнені: ніщо не може їх розлучити. Юлія при надії і чекає дитину. Але Герман з необережності вчиняє злочин й потрапляє в колонію – і ця подія перевертає життя героїв…

Про новий проєкт розповіла виконавча продюсерка Катерина Швець:

«Солоний поцілунок» – це життєствердна історія про вибір, вчинки, відповідальність і справжнє кохання. І оскільки ми знімаємо у грудні, вирішили додати у фільм яскравих новорічних фарб. Ми дуже старанно працювали над кастингом, підбираючи героїв. Але практично одразу затвердили акторку на головну роль – героїню зіграє Настя Іванова».

Катерина розповіла, що один із головних персонажів фільму – пес породи Джек-Рассел-тер'єр. За сюжетом, головні герої зближуються, бо обоє люблять собак. Знімати тварин у кадрі дуже непросто, і у чотирилапого актора буде дублер.

Зйомки пройдуть у Києві та області, прем'єра фільму відбудеться на каналі «Україна». Вітаємо команду проєкту зі стартом і бажаємо насичених та успішних знімальних днів!

Режисер-постановник: Олександр Будьонний.

Оператор-постановник: Юрій Дунай.

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Катерина Швець.

Автор сценарію: Марія Бек.

У ролях: Анастасія Іванова, Максим Самчик, Сергій Мітрюшин, Альона Коновальчук, Світлана Зельбет, Сергій Фролов, Яна Ключник, Наталія Корецька та інші.

Новое на сайте

Search