События

«Книжковий Арсенал»: дати проведення в 2022 році

ХІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цьогоріч відбудеться 25–29 травня, про це повідомила пресслужба заходу. Наразі фестиваль приймає заявки на участь у програмі подій та книжковому ярмарку.

Подієва частина фестивалю традиційно включатиме програму фокус-тем, літературну та музичну програми, низку спецпроєктів, програму для дітей та підлітків, професійні програми, програми з книжкового дизайну та ілюстрації, конкурс «Найкращий книжковий дизайн». Події розгортатимуться на 11 сценах.

Уся зона ярмарку, на відміну від минулого року, розташується в будівлі Арсеналу. Буде запроваджена нова секція «Універсальні видавництва» для учасників, які випускають літературу різних жанрів і раніше користувались правом мати два стенди. Секції «Малі видавці» та «Графічні романи й комікси» розмістяться на другому поверсі.

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого. Заявки до програми подій приймаються до 16 лютого.

Фокус-темою «Книжкового Арсеналу» буде «Велике переселення». Кураторкою фокус-теми обрано авторку, перекладачку і видавчиню Оксану Форостину, членкиню Наглядової ради Інституту стратегії культури та українського PEN. Кураторкою спеціальної письменницької програми стала письменниця Ірена Карпа.

«Книжковий Арсенал» – це щорічний фестиваль, який з 2011 року організовує Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал».

У 2021 році ювілейний «Книжковий Арсенал», який відбувся з 23 по 27 червня, відвідали 36 тисяч осіб, ще 39 тисяч людей долучилося до подій онлайн.  

Новое на сайте

Search