Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина Мартін Єґер, який залишає посаду, звернувся до українців, висловивши свою підтримку та подяку.
Відеозвернення дипломата оприлюднило посольство ФРН у соцмережі Х.
«Після двох інтенсивних і насичених років мій час на посаді посла Німеччини в Україні сьогодні (в п’ятницю – ред.) добігає кінця. Для мене було честю представляти свою країну тут, в Україні, в цей особливий час. Ми пережили багато подій, як і хороших, так і поганих. Біль і страх, які, як я навчився у вас, можна подолати завдяки надії та дружбі... Україна мене глибоко вразила – її людьми, їхньою відвагою, рішучістю та непохитною вірою у свободу та хороше майбутнє. Я хочу подякувати всім, хто був поруч зі мною на цьому шляху… Я залишаю Україну як посол, але залишаються тісно пов’язаним із цією країною», - заявив Єґер.
За його словами, у середині вересня до Києва прибуде новий посол ФРН - ним стане Хайко Томс.
Мартін Єґер також наголосив, що Німеччина твердо стоїть на боці України.
"Друзі стоять пліч-о-пліч", - додав він українською.
Джерело: https://www.rbc.ua/
