Новини

В Україні запрацювала інноваційна приватна ППО

В Україні запрацював фрагмент приватної інноваційної системи протиповітряної оборони на основі дистанційно керованих кулеметів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив радник міністра оборони Сергій Бескрестнов (Флеш) у неділю, 12 квітня.

Бескрестнов зазначив, що приватний проєкт з'явився раніше за державний, оскільки бізнес завжди діє швидше завдяки мінімуму узгоджень та бюрократії. Журналістам продемонстрували, як працює ця інноваційна система та як відбувається керування нею.

"І, звісно, коментарі під публікаціями просто завалені: "Навіщо ви це показуєте?" Подібні приватні дистанційно керовані турелі з кулеметами М2 працюють на відстань до 2 кілометрів. Їхнє завдання: прикриття критичних об'єктів інфраструктури. Замовити послуги приватної ППО може будь-який бізнес", - підкреслив радник Міноборони.

За його словами, інші компанії можуть повторювати та втілювати подібні ідеї.

Раніше міністр оборони Михайло Федоров заявив, що перша група протиповітряної оборони, які підготувала одна з компаній-учасниць експериментального проєкту, вже працює та збиває ворожі цілі. 

Джерело https://ukranews.com

Search