Новости

1+1 media створила YouTube-канал «Скажи россиянам правду»

26 лютого, група 1+1 media запустила російськомовний YouTube-канал «Скажи россиянам правду», на якому публікуються звернення українських і російських зірок та публічних осіб до російського народу. Канал покликаний донести до росіян правду про агресивну та кровопролитну війну, яку розв’язала РФ на території України, розбити пропагандистські міфи, які нав’язує своєму народу російська влада. 

Так, на YouTube-каналі вже опубліковані звернення російською мовою від українських інфлюенсерів Джамали, Юрія Горбунова, Потапа, NK, Alekseev, Маші Єфросініної, Дмитра Гордона, Олі Полякової, Алана Бадоєва, Антона Птушкіна, Святослава Вакарчука, Олени Кравець, Івана Дорна. Свою позицію за припинення російської агресії висловили і російські артисти Андрій Макаревич (гурт «Машина времени»), Олексій Кортнєв (гурт «Несчастный случай») та Валерій Меладзе. Також YouTube-канал містить потужний вірш-маніфест від MONATIK та відео допитів полонених окупантів, на яких вони підтверджують своє походження та задачі по захопленню України.

1+1 media закликає усіх небайдужих поширювати відео та YouTube-канал «Скажи россиянам правду» серед своїх друзів, знайомих, російських підписників.

Новое на сайте

Search