Новини

Знімальна група британського телеканалу Sky News потрапила під обстріл важкої російської артилерії

Орки обстріляли колег на тому самому місті, де я позавчора отримав поранення. Це єдина дорога, по якій можна заїхати і виїхати з Чернігова. Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко на своєму телеграм-каналі.

Ворог намагається перекрити її та взяти місто в облогу.

Знімальна група британського телеканалу Sky News потрапила під обстріл важкої російської артилерії під час спроби перетнути міст поблизу Чернігова, яким користуються цивільні, медики та рятувальники в Україні.

Спеціальний кореспондент Алекс Кроуфорд, 59 років, та її команда намагаються перетнути річку Десну серед криків та звуків пронизливих ударів, спричинених обстрілом. Це видно на кадрах, оприлюднених Sky News.

Драматичні кадри з портативної камери показують момент, коли групі новин наказують «злізти», лягти на землю, коли відважна Кроуфорд намагається завершити запис, повідомляючи про раптовий напад.

Артилерія продовжувала падати на територію всього в 100 метрах.

Search