Новости

Колишня прессекретарка Зеленського Юлія Мендель вийшла заміж

Колишня прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель 4 червня вийшла заміж. Її обранцем став екс-замміністра економіки, 36-річний політик Павло Кухта. Радісну новину дівчина повідомила на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши знімок із чоловіком.

Юлія та Павло поки що лише розписалися, а весілля планують зіграти після закінчення війни. На розпис молодята прийшли у джинсах та футболках. На одному з фото вони позують, тримаючи в руках свідоцтво про укладання шлюбу. Фото зроблено, мабуть, біля РАГСу.

"Хтось сказав, що четверте число - на щастя. Святкуватимемо після настання миру. Але кохання важливе щохвилини. Люблю", - прокоментувала фото з чоловіком Юлія Мендель.

Ще на одному фото Юлія Мендель показала обручки, які вони з чоловіком вибрали на розпис. Обручки, судячи з фото, золоті та досить широкі, з незвичайним орнаментом по периметру.

Павло зробив пропозицію Юлії одразу після того, як почалася війна. Сам Кухта наприкінці березня пішов на фронт. До знайомства з Юлією Павло був одружений. Має дочку від першого шлюбу. 35-річна Мендель раніше не була одружена.

Джерело https://showbiz.today.ua

Новое на сайте

Search