Новости

У Наталі Могилевської є точна копія

На вулиці помітили дівчину, як голосом та зовнішністю схожа на Наталію Могилевську.

Про це співачка повідомила у відео сторіс Instagram.

Цю історію розказав та зафільмував знайомий співачки. Не так давно він вийшов на прогулянку, почув знайомив голос та побачив дівчину, яка сиділа та співала пісню Кузьми Скрябіна "Старі фотографії". Спочатку він подумав, що то Наталя Могилевська, проте коли придивися виявилось, що це інша дівчина, яка голосом та фігурою дуже схожа на відому співачку.

Відео він переслав Наталі, яка й оприлюднила у своєму сторіс. В якому місті відбувалась подія, на жаль не уточнюється. А Наталя так підписала пост:

"Прогулянки на свіжому повітрі. Сьогодні мій друг гуляючи на вулиці переплутав мене з іншою дівчиною. Знайомтесь - це Христина".

Який саме друг помітив цю дівчину - зірка тримає у таємниці. Проте оприлюднила її профіль в мережі Instagram. У цій соцмережі незнайомка зареєстрована під ніком krisssstin24, звати її Христина, вона студентка, навчається у Львівському торговельно-економічному університеті та любить співати.

Своєю чергою Христина подякувала, що її талант помітили, уточнила, що в той день вона співала на Площі Ринок в Дрогобичі. Крім того, публікація Могилевської стала для неї найвищою похвалою.

Джерело  https://internetua.com

Новое на сайте

Search