Новости

Таємницю відкрито: Таюне й Олег Винник – довгі роки ідеальне подружжя

Співак Олег Винник не любить говорити на публіку про своє особисте життя. Артист приховує від шанувальниць наявність дружини та дітей, проте правду від публіки приховати неможливо. Уже давно подейкують, що дружиною Олега Винника є його беквокалістка Таїсія Сватко, яка відома публіці під псевдонімом Таюне. Підтвердженням цих чуток стало журналістське розслідування, після якого всі сумніви щодо цієї пари зникли.

Журналісти поїхали на малу батьківщину Винника, у село Черкаської області, де розпитали сусідів та знайомих про артиста. Там балакучі мешканці і видали всі таємниці “володаря вовчиць”. Як виявилося, Винник та Таюне знайомі з часів навчання у музичному училищі. Вони одружилися ще в 90-х і подружжя має сина Юліана, який зараз проживає в Німеччині. Сам Олег Винник із Таюне частенько приїжджають на малу батьківщину артиста, де охоче спілкуються із сусідами та не приховують своїх стосунків.

В інтернеті можна знайти архівні знімки з юності Винника і Таюне. Майбутнє подружжя стало парою, коли ще навчалося у музичному училищі. У випускному альбомі є фото закоханих.
Причина, через яку Винник приховує свій сімейний стан — його сценічний образ. На сцені артист — серцеїд, улюбленець жінок, і цей образ аж ніяк не збігається з образом зразкового сім’янина та дбайливого батька.

 Джерело: https://u-news.com.ua

Новое на сайте

Search