Радіофільм "Зустрінемося на Драмі" створили до річниці руйнування Маріупольського драматичного театру через російський авіаудар.
Про це повідомляє Громадське радіо.
Ініціаторкою та співавторкою стала Юлія Соганчі, колишня звукорежисерка в Маріупольському театрі.
"Я думала, що це буде просто історія-спогад про минулі театральні часи, але після розмови з друзями та колегами зрозуміла, що Маріупольський театр зруйнували двічі. Спочатку російська культура, потім російська бомба", - каже Юлія.
Радіофільм складається зі спогадів працівників і відвідувачів, які розповідають історію Драмтеатру. А також російський вплив на його роботу.
Послухати радіофільм можна за посиланням. Також доступна текстова версія.
Нагадаємо, що 16 березня 2022 року російський авіаудар зруйнував будівлю Маріупольського театру і забрав сотні життів мирних жителів, які ховалися від бомб.
