Новини

У Києві понижено тиск у водопровідній мережі

КМДА повідомляє: На лівому березі Дніпра у Києві понижено тиск у водопровідній мережі. На каналізаційній насосній станції «Позняки» пошкоджено електричне обладнання.

Насосна станція не працює, у зв’язку із чим прийнято рішення понизити тиск у водопровідній мережі на лівому березі.

Як інформує "Київводоканал", орієнтовний час ліквідації пошкодження 1 доба.

Search