Новини

У Viber відстежили, скільки часу українці сидять у смартфонах

Viber представив цікаву статистику про те, скільки часу українці проводять у смартфонах. 39% громадян витрачають 4-6 годин на гаджет на день. Ще 35% - лише 1-2 години сидять в онлайні. 24% - 2-4 години протягом доби.

Також до користувачів було поставлено запитання щодо частоти перегляду стрічки новин та перевірки відповідних каналів. Результати виглядають так:

- Як мінімум раз на годину - 27%.

- 1-2 рази на день - 41%.

- Тільки під час повітряних тривог - 8%.

- Не читають нічого взагалі - 11%.

Search