Digital & Pay TV

Брати Даффер створили продюсерську компанію Upside Down Pictures

Брати Даффер, дует, який створив хіт-серіал Stranger Things («Дивні дива», «Очень странные дела»), оголосили про створення нової виробничої компанії Upside Down Pictures для кіно- та телевізійних проектів у рамках загальної угоди з Netflix.

Як кажуть брати (Метт і Росс), Upside Down Pictures «матиме за мету створити такі історії, які надихали Дафферів у дитинстві – історії, які відбуваються на цьому прекрасному перехресті, де звичайне зустрічається з надзвичайним, де велике видовище співпадає існує з почуттями, де серце перемагає цинізм».

Гіларі Лівітт, продюсер фільмів Netflix Orphan Black і Ozark, була найнята керувати компанією.

Проекти, які вже є в розробці для виробничої компанії, включають телевізійну адаптацію відомої японської манги та аніме-серіалу Death Note; оригінальний серіал від творців Джеффрі Аддіса та Вілла Меттьюза («Темний кристал: Епоха опору»); Серіальна адаптація «Талісман» Стівена Кінга та Пітера Страуба разом із Amblin Entertainment Стівена Спілберга та Paramount Television, створена Кертісом Гвінном; Нова сценічна п’єса, дія якої розгортається у світі та міфології Stranger Things, а також spin-off серіалу Stranger Things, заснований на оригінальній ідеї братів Даффер, продюсерами Upside Down і 21 Laps.

4-й сезон Stranger Things тепер №1 у списку найпопулярніших англійських телепередач Netflix (за весь час) із 1,15 мільярдами годин переглядів за перші 28 днів – це лише другий серіал, який перетнув позначку в мільярд годин перегляду, причому очікується, що остаточний результат буде вищим. оскільки Том 2 (виданий 1 липня) досягає 28-денного періоду перегляду. Третій сезон, випущений у 2019 році, все ще займає 3 місце.

Новое на сайте

Search