ТВ

На СТБ повертається «МастерШеф. Битва сезонів»

На численні прохання українців телеканал СТБ повертає в ефір головний кулінарний проєкт країни — «МастерШеф. Битва сезонів». Двадцятка улюблених глядачами учасників минулих сезонів знов зійдеться у змаганні за кулінарну першість. Оцінювати їх майстерність будуть наші незмінні судді: Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський.

Проєкт повертається в ефір 20 серпня о 19:00 і виходитиме з першого випуску щосуботи.

Серед учасників будуть: переможець сьомого сезону Пава, який запам’ятався не лише оригінальними стравами, а й коронним «курлик»; переможець першого сезону «МастерШеф. Професіонали» Паша Серветник; фіналістка п’ятого сезону Катерина Велика; фіналіст «МастерШеф. Професіонали»-2, талановитий кулінар з оригінальним поглядом на їжу, продукти, техніки та смаки Олександр Цвігун; Наталка Петрик та інші.

Повний склад дивіться за посиланням: https://www.stb.ua/masterchef/ua/2022/01/20/mastershef-2022-uchasniki-bitvi-sezoniv-u-povnomu-skladi/

Нагадаємо, прем’єра «МастерШеф. Битва сезонів» відбулася в ефірі СТБ наприкінці січня цього року і була зупинена у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

Виробництво — творча студія StarLight Production.

Директорка творчої студії – Єлизавета Гусєва.

Креативний продюсер — Володимир Турич.

Керівник проєкту — Андрій Пишний.

Продюсер проєкту — Дмитро Товстоляк.

Генеральна продюсерка виробництва програм СТБ — Наталя Франчук.

Проморолик проєкту:

https://www.youtube.com/watch?v=nn53Nwgcjc0

https://fb.watch/eEJ4qmqCsH/

По додаткову інформацію й фото можна звертатися до пресслужби телеканалу СТБ, піар-менеджерка проєкту «МастерШеф. Битва сезонів» – Анна Гома: 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

+38 (044)501-98-98, (063) 642-46-25

Новое на сайте

Search