ТВ

SWEET.TV безкоштовно покаже бій Усика проти Джошуа

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV покаже бій Усик - Джошуа 2 безкоштовно. Подивитися трансляцію можна буде всюди, де є інтернет.

Майже рік українські шанувальники боксу чекали на реванш між Олександром Усиком і Ентоні Джошуа. Подивитися бій українці можуть, зокрема, на SWEET.TV в ефірі регіональних каналів Суспільного і в записі.

«Такі великі спортивні події дуже важливі для України зараз. Саме тому SWEET.TV покаже бій Олександра Усика безкоштовно. Також ми хочемо допомогти в зборі коштів, тож запрошуємо нашу аудиторію донатити фонду українського боксера», — зазначає Олександр Резунов, директор SWEET.TV

Бій між Олександром Усиком і Ентоні Джошуа відбудеться 20 серпня в Саудівській Аравії. Точний час початку бою буде оголошено пізніше.

Нові абоненти національного онлайн-кінотеатру отримують безкоштовний доступ до сервісу на 7 діб. Деталі: https://sweet.tv

Загалом на сервісі доступно 260+ телеканалів, серед яких 13 спортивних. На SWEET.TV можна дивитися матчі АПЛ, Бундесліги, NBA, NHL, а також UFC та багато інших топових спортивних подій.

Ставай абонентом SWEET.TV зараз, щоб не пропустити легендарний захист поясів українським боксером.

More about: |

Новое на сайте

Search