Украинское кино

У новому фільмі на каналі «Україна» знялась 2-місячна дитина

У неділю, 11 липня, о 15:35 канал «Україна» покаже прем'єру 4-серійної мелодрами «Дім, де серце» виробництва кінокомпанії «Київтелефільм». За сценарієм картини, малознайомій парі з абсолютно різним укладом життя волею випадку доводиться стати прийомними батьками новонародженої дитини.

Юля та Ігор – люди з двох абсолютно різних світів. Він – холоднокровний бізнесмен, не вірить ані в кохання, ані в сімейне вогнище. Вона – добра чуйна дівчина, яка працює за копійки в центрі допомоги жінкам, які потрапили у важку життєву ситуацію, не вміє байдуже проходити повз чужу біду. Здавалося б, шляхи Ігоря та Юлі ніколи не мали б перетнутися, але у долі щодо них виявилися інші плани.

За словами литовського актора театру і кіно Джеймса Тратаса, який у картині зіграв бізнесмена Ігоря, це дуже добра історія, яка змусить посміхнутися кожного глядача.

«Мені подобається сценарій, з яким ми працювали. Це щось нове для мене. Як правило, я граю якихось крутих хлопців або бандитів, а в цьому випадку, незважаючи на те, що мій герой – теж успішний чоловік, я можу по-акторському показати ще й зворушливу, ніжну його сторону», – говорить Джеймс Тратас.

Також у картині глядачі побачать акторів Анастасію Крилову, Анатолія Зіновенка, Катерину Копанову, Дмитра Пчелу, Михайла Тарабукіна, Олександру Буличову, Катерину Семенову й інших.

Цікаво, що наймолодшій акторці фільму на момент зйомок було всього 2 місяці. Попри те, на майданчику малеча зовсім не вередувала, часто посміхалася, з цікавістю розглядала все або спокійно спала.

Режисер-постановник картини – Сергій Щербін. Оператор-постановник – Артем Козирєв. Продюсер – Валентин Опалєв. Виробництвом займалась кінокомпанія «Київтелефільм». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Дивіться прем'єру 4-серійного фільму «Дім, де серце» в неділю о 15:35 на ТК «Україна».

Новое на сайте

Search