Украинское кино

Драмеді «Секс, Інста і ЗНО» відтепер на онлайн-платформі «Київстар ТБ»

1-й сезон найрезонанснішого вітчизняного серіалу 2020 року «Секс, Інста і ЗНО» доступний абонентам всіх пакетів «Київстар ТБ»: спільного сервісу онлайн-телебачення від компаній 1+1 media та «Київстар». Про це інформує пресреліз мовника.

«Секс, Інста і ЗНО» − перший український серіал, знятий виключно для відеоплатформ командою «1+1 Digital Studios». Результат творчого тандему Ірини Никончук (1+1 Digital Studios) та лауреата премії «Золота Дзиґа» Антоніо Лукіча не лишає байдужим ані підлітків, ані дорослих. Адже в основі сюжету – реальна історія, яка надихнула сценаристів Євгенію Бабенко та Павла Острікова на створення 12-серійної драмеді.

Головна героїня серіалу – Саша Моцак – найкраща дівчина в школі, яка має і друзів, і ворогів. Її хлопець – спортсмен і красунчик, на її Instagram підписано ледь не пів міста, а ще є армія палких шанувальниць із початкової школи. Та одного дня все це руйнується просто на очах, саме перед виборами президента школи. Запекла «подруга» Саші, Єва Горбатюк зробила все можливе, аби позбутися конкурентки, і їй це вдалося – таємний акаунт з інтимними фантазіями школярки побачила вся школа. Недитяче протистояння старшокласників, виснажлива підготовка до ЗНО, кохання, дружба, перший секс і вічні проблеми з батьками – все це одразу захоплює глядача і дозволяє зануритись в шкільну атмосферу життя покоління Z. 13 головних героїв, пов’язаних любов’ю, ненавистю і навіть сороміцькими таємницями, відверто і без цензури розповідають історію, в якій багато хто пізнає себе або когось зі своїх близьких.

«Цей серіал здіймав хвилі дискусій ще з моменту виходу тизера. Після прем’єри була велика кількість полярних відгуків у соцмережах, позитивні, що зазвичай невластиві для таких проєктів, рецензії критиків, схвальні коментарі громадських організацій і психологів. І зараз кожна нова серія супроводжується жвавим обговоренням. Тож відтепер свою думку про «Секс, Інста і ЗНО» можуть скласти й наші абоненти: адже 12 серій доступні користувачам усіх пакетів «Київстар ТБ» без плати за трафік», – говорить Павло Рибак, керівник проєкту «Київстар ТБ» від 1+1 media.

Серіал, як і інший контент на платформі «Київстар ТБ», можна переглядати одночасно з 5 пристроїв: смартфон, планшет, ноутбук, Smart TV та ТБ-тюнер. Нагадаємо, «Київстар ТБ» розпочав роботу в грудні 2019 року, об’єднавши «Домашнє телебачення» від «Київстар» і додаток Kyivstar Go TV. Зараз сервіс пропонує користувачам 225 телеканалів, а також 10 тис. фільмів та серіалів із загальною тривалістю понад 50 тис. год.

Новое на сайте

Search