Новости

Відомо, хто стане першим учасником нового сезону «Танців з зірками» на 1+1

Телеканал 1+1 працює над п’ятим сезоном головного танцювального шоу країни «Танці з зірками». Вже зовсім скоро свято краси й танцю повернеться на телеекрани. Творці шоу інтригують, що занурять глядача в атмосферу величного балу, а також здивують новими постановками та яскравими зірковими перевтіленнями.

Сьогодні розпочався традиційний #танціззіркамиchallenge – щорічний зірковий челендж, за допомогою якого учасники нового сезону будуть передавати танцювальний виклик один одному із запрошенням взяти участь у шоу.

Так, стало відомо, що першою учасницею нового сезону «Танців з зірками» стане співачка та молода мама Джамала. Про це артистка повідомила на власній сторінці в Instagram, запустивши #танціззіркамиchallenge. У відео співачка у яскравому костюмі станцювала запальні рухи вдома, в гримерці, в машині та перед сценою. Артистка передала виклик співаку Фаготу. Чи прийме він естафету та чи вийде на головний танцювальний паркет країни, стане відомо вже незабаром.

«Цей рік для мене — новий етап, повний експериментів та випробовувань. В ньому стільки всього, що я ніколи не робила раніше! Я ніколи не танцювала професійно, не займалася з тренером. Хоча ті, хто був на моїх концертах, підтвердять — я обожнюю виражати свої слова, музику рухами. Я танцюю кожну свою емоцію руками, ногами, як вмію, як мені підказує тіло. Але у мене буде шанс навчитись, вивести танцювальні скіли на новий рівень, адже я — учасниця нового сезону шоу «Танці з зірками» на телеканалі 1+1. Звісно, будуть злети та падіння. Але буду дуже чекати, що ви мене підтримайте у всіх моїх проявах. До зустрічі на Танцях!» - прокоментувала Джамала свою участь у «Танцях з зірками».

Хто із зірок сяде у суддівські крісла у новому сезоні, поки тримається у таємниці. Нагадаємо, нещодавно телеканал 1+1 провів відкритий кастинг танцюристів. Більше 350 танцюристів подали заявки для участі в найзірковішому шоу країни. І лише 70 найдосвідченіших професіоналів потрапили на кастинг, який проводили креативний продюсер шоу Олена Коляденко та хореограф Олена Шоптенко. Хто з танцівників вийде на паркет «Танців з зірками» - глядачі дізнаються скоро.

Над п’ятим сезоном танцювального шоу «Танці з зірками» працює продакшн BIG ENTERTAINMENT SHOWS під керівництвом продюсера Володимира Завадюка. Переможцями минулого року стали пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, а також Юлія Саніна та Дмитро Жук.

Новое на сайте

Search