ТВ

Драму «Кріпосна» уже показують в Японії

Масштабну костюмовану драму «Кріпосна» (FILM.UA Group та канал СТБ) транслює телеканал Ginga, Японія, з 3 лютого.

Серіал «Кріпосна» завойовує нові території і підкорює серця телеглядачів різних країн. З початку лютого жителі Японії стежать за долею кріпосної дівчини Катерини Вербицької. Про це йдеться в пресрелізі компанії FILM.UA.

На телеканалі Ginga проєкт виходить під назвою 囚 わ れ の 愛 («Полонене кохання»), з оригінальною звуковою доріжкою й субтитрами японською мовою. 

До старту показу телеканал випустив трейлер.

«Костюмована драма «Кріпосна» викликає великий інтерес у жителів різних країн і територій. Ми дуже раді, що географія проєкту розширилася і на країни Азії», - розповідає Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів.

Додамо, що з 29 січня «Кріпосну» показує телеканал Izaura TV в Угорщині - серіал транслюється під назвою Szerelem Rabságában («У рабстві любові»).

Навесні костюмовану драму покажуть у Південній Кореї. Подробицями поділимося дуже скоро.

Нагадаємо, що після грандіозного успіху в лютому-березні 2019 року на каналі СТБ «Кріпосна» почала стрімко завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019-го серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Драму побачили в Чехії, Литві, Казахстані, Росії, Білорусі. Права на показ продані в Словаччину, Болгарію, Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в Балканські країни. Влітку цьогоріч проєкт був проданий в Іспанію і став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем'єра відбулася в грудні на каналі Divinity. А глядачі з Північної Америки можуть дивитися «Кріпосну» на VOD-сервісі Amazon Prime.

 

 

Новое на сайте

Search