ТВ

На каналі «Україна» - прем’єра фільму Анатолія Матешка

У неділю, 3 жовтня, о 17:00 телеканал «Україна» покаже прем'єру 4-серійної картини «Все, що захочеш» виробництва каналу і компанії Filmstream. Головна героїня історії – відповідальна і чесна жінка. Ніна працює шеф-кухарем і виховує доньку, яка вирішила піти дорогою матері. Здавалося б, вона досягла успіху на всіх фронтах, але є одна проблема – Ніна погано розбирається в людях.

Після розлучення з чоловіком жінка намагається почати життя з нуля, а заодно здійснити свою давню мрію. Одного разу вона випадково знайомиться з Альбертом, який оточує її такою любов'ю і увагою, що Ніна впевнена – вона зустріла свого принца. Та  казка несподівано перетворюється на кошмар, з якого, як здається Ніні, немає виходу.

За словами режисера картини Анатолія Матешка, мінісеріал буде сповнений авантюрних моментів. І в цьому, говорить режисер, полягала складність – поєднати авантюру з мелодраматичним жанром.

«Альберт, якого зіграв актор Олександр Константинов, – досить неоднозначний персонаж. Глядачі звикли бачити цього артиста в позитивних ролях, а ми приготували для них ось такий сюрприз. Саша дуже охоче погодився на такий експеримент. У нас була сцена, в якій Альберту потрібно стрибнути з вікна на другому поверсі і приземлитися на асфальт. До неї ми залучили каскадера, оскільки це травмонебезпечно, більше того, ми тільки починали знімати. Хоча Саша дуже хотів зробити все сам. Він хлопець легкий, спортивний, і кожен дубль, коли він починав трюк, встрибуючи на підвіконня, ми всі завмирали – тільки б він не стрибнув і вниз», – згадує Анатолій Матешко.

Та знімальна група проєкту «Все, що захочеш» – справжні професіонали, в якій кожен чітко виконує свою роботу. Тому жодних травм або незапланованих ситуацій на зйомках не було.

Також у картині знялися Ольга Олексій, Михайло Гаврилов-Третьяков, Віктор Васильєв, Катерина Вишнева, Анастасія Цимбалару, Ігор Рубашкін, Олеся Гайова, Карина Шереверова, Андрій Ісаєнко, Юлія Буйновська й інші актори.

Оператор-постановник проєкту – Сергій Граблєв. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Віталій Сіренко, Ірина Франчук. Зйомки проходили в Києві та Київській області.

Дивіться прем'єру серіалу «Все, що захочеш» у неділю о 17:00 на каналі «Україна».

 

Новое на сайте

Search