Оборудование

Представлено два нові смартфони Nokia G11 і Nokia G21

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, представила два нові смартфони Nokia серії G: Nokia G11 і G21. Нові пристрої оснащені надпотужним акумулятором, що тримає заряд до 3-х днів, і режимом Super Battery Saver для заощадження енергії. Також Nokia G11 і G21 отримають удвічі більше оновлень системи безпеки, ніж пристрої конкурентів на ринку. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Nokia G11 і Nokia G21 отримуватимуть удвічі більше щомісячних апдейтів системи безпеки протягом 3-х років, ніж інші пристрої конкурентів на ринку. Ваші особисті дані, фото та відео завжди залишатимуться під надійною охороною.

Нові моделі серії G — це перші смартфони Nokia з режимом «Маска», який забезпечує зручне розблокування пристрою навіть, якщо його власник у масці.

Nokia G11 і Nokia G21 працюють на базі операційної системи Android і вже готові до оновлення до найновішої версії Android 12. Смартфони отримуватимуть регулярні апгрейди програмного забезпечення протягом 2 років, що гарантує цим пристроям більше новітніх функцій і ще тривалішу актуальність.

В Україні Nokia G21 буде представлений у версії з інтегрованим модулем NFC для зручних безконтактних оплат. 

На смартфонах передвстановлено Spotify — популярний сервіс потокових трансляцій, який гарантує власникам Nokia G11 і Nokia G21 доступ до 70 мільйонів треків і 3,2 мільйонів подкастів. Детальніше про партнерство Spotify.

Nokia G11 і Nokia G21 оснащені потужним акумулятором на 5050 мА/г, що тримає заряд до 3 днів за максимальної продуктивності. Це ідеальний варіант для тих, хто бажає зосередитися на щоденних справах і відпочинку, не турбуючись про підзарядку. Працюйте, навчайтеся, переглядайте улюблені фото та відео ще довше.

Спеціальний енергозберігаючий режим Super Battery Saver подовжує час роботи на одному заряді батареї за рахунок обмеження додатків, якими ви зараз не користуєтеся. Ви можете самостійно налаштувати, на чому саме заощаджувати заряд, аби завжди мати доступ до необхідних функцій, або вимкнути цей режим у будь-який момент. До комплекту входить блок живлення на 10 Вт, а також передбачено підтримку швидкого заряджання 18 Вт. 

Nokia G11 і Nokia G21 оснащені великими, яскравими екранами діагоналлю 6,5”. Це перші смартфони G серії, екрани яких мають частоту оновлення 90 Гц, що дає високу плавність відображення контенту під час перегляду фотографій та відео, читання або спілкування у соцмережах. Екрани миттєво реагують на дотик для зручного набору текстів та інтерактивних ігор.

Фотографуй як профі

Nokia G21 оснащено потрійною основною камерою на 50 МП із макролінзою та сенсором глибини зображення. Завдяки технологіям штучного інтелекту, навіть за умов недостатнього освітлення зображення матимуть чудовий рівень деталізації, покращену передачу кольорів і достатню кількість світла для ваших якісних знімків удень і вночі.

Основна камера Nokia G11 поєднує в собі головний сенсор на 13 МП із автофокусом, макролінзу 2 МП і сенсор глибини зображення 2 МП.

Функція інтелектуального зуму AI Super Resolution допомагає фотографувати з великим наближенням у гарній якості. Обидві моделі також оснащені фронтальними камерами на 8 МП. 

Надходження в продаж

●      Nokia G21 надійде в продаж в Україні у другому кварталі 2022 року в конфігурації з 4/64 ГБ і 4/128 ГБ. Кольори: Скандинавський синій та Осінні сутінки

●      Nokia G11 надійде в продаж в Україні у другому кварталі 2022 року в конфігурації з 3/32 ГБ і 4/64 ГБ. Кольори: Графіт і Сріблястий

●      Nokia Go Earbuds2 Pro надійдуть у продаж в Україні у другому кварталі 2022 року

●      Nokia Go Earbuds2 + надійдуть у продаж в Україні у другому кварталі 2022 року

●      Nokia Wireless Headphones надійдуть у продаж в Україні у другому кварталі 2022 року

●      Чохол прозорий для Nokia G11 надійде в продаж в Україні у другому кварталі 2022 року

●      Чохол прозорий для Nokia G21 надійде в продаж в Україні у другому кварталі 2022 року

Про ціни пристроїв в Україні стане відомо пізніше.
More about:

Новое на сайте

Search