Новини

До перевірки шкільних підручників залучать штучний інтелект - Міносвіти

В Україні розробляються електронні інтерактивні додатки до підручників (вправи, ігри, які допомагають краще опанувати програму). Вже у 2025 році підручники закуповуватимуть у видавництв тільки разом із такими додатками. А до експертизи підручників залучать штучний інтелект.

Про це розказав заступник міністра освіти Дмитро Завгородній в інтервʼю сайту ZN.UA.

"Я впевнений, що (оскільки це перша спроба) ми побачимо різні продукти. Відштовхуючись від цього, проаналізуємо, зробимо висновки та надаватимемо рекомендації щодо вдосконалення таких додатків. І цей напрям завдяки ринковій конкуренції розвиватиметься", – сказав освітянин.

Щодо експертизи підручників та штучного інтелекту Завгородній зазначив: 

"Для експертизи ми вже закладаємо використання штучного інтелекту. Це дозволить вийти на принципово новий рівень роботи з навчальними матеріалами, зробити перевірку більш об'єктивною та реально порівнювати зміст підручників з нашими стандартами, науковими дослідженнями, ефективними підходами. В майбутньому це зробить шкільний контент більш індивідуалізованим".

 Джерело: https://ukranews.com/ua

Search