Новости

Та сама Стефанія, якій присвячено пісню Kalush Orchestra

Композиція "Stefania" стала музичним супроводом воєнного часу 2022 року. Саме з цією композицією виступив український гурт Kalush Orchestra на "Євробаченні 2022" і завоював перемогу. Не багато хто знає, але трек присвячений мамі соліста колективу. Як виглядає ця жінка?

Стефанія Псюк – мама лідера музичного колективу, періодично з'являється на світлинах, що публікуються в Інстаграм-акаунті гурту. А днями досягнення Стефанії, як хорошої матері, яка виростила справжню людину та патріота, були відзначені компанією "Івано-Франківськгаз Збут", що вручили жінці дуже цікавий подарунок.

У Мережі з'явилися фото мами соліста Kalush Orchestra із сертифікатом на використання 631 кубометра газу. Чому така цифра? А оскільки саме стільки балів на "Євробаченні 2022" виборола Україна.

"Ми пишаємося, що нашим споживачем є Псюк Стефанія, яка змогла виховати насамперед гідну Людину, патріота якому не байдуже, що відбувається в його країні і який вболіває за життя наших захисників. Виступ Kalush Orchestra на сцені Євробачення не лише приніс Україні вже третю перемогу у престижному конкурсі, а найважливіше зуміло ще раз привернути увагу мільйонів людей у всьому світі до ситуації у Маріуполі та навколо Азовсталі”, - йдеться у заяві компанії.

Джерело https://showbiz.today.ua

Новое на сайте

Search