Новости

Аліна Паш зізналася, що збрехала про поїздку до Криму

Артистка "покаялася" перед аудиторією і вибачилася за вчинки, які зруйнували її репутацію.

Відома українська виконавиця і фіналістка шостого сезону вокального шоу "X-фактор" Аліна Паш, крім іншого, є ще й активною користувачкою соцмережі Instagram, де за нею стежить близько 90 тисяч осіб.

Аліна Паш дала відверте інтерв'ю онлайн-медіа "Свідомі" і відповіла на головні, найгостріші питання публіки, яка останнім часом її не сильно шанує. В Instagram артистка вирішила тезисно виділити декілька тем щодо своєї участі в "Євробаченні" і звинувачень публіки.

Нещодавно співачка заявляла, що не пам'ятає, як їздила до окупованого Криму, але зараз вона зізналася, що брехала. Що ж стосується наданої раніше довідки від ДПСУ про те, що вона перетинала кордон через Україну - Аліна Паш заявила, що документ був підробленим.

"Довідка – несправжня, беру на себе усю відповідальність за ситуацію, приношу свої вибачення Суспільному і суспільству. Коментування перетину кордону з Кримом – я сказала неправду в інтерв'ю Суспільному, приношу свої вибачення мовнику та громадськості за це. Усі мої дії, що прямо чи опосередковано легалізовували окупацію Криму та війну росії проти України – я прошу вибачення перед усім суспільством за ці вчинки", - написала Аліна Паш.

Співачка підкреслила, що бере на себе відповідальність за ситуацію, а також принесла свої вибачення Суспільному і аудиторії за те, що збрехала. Більш того, артистка розуміє, що її репутація зруйнована, а довіра шанувальників - вичерпана, але повернути все назад вона постарається своїми вчинками і творчістю.

Новое на сайте

Search