Український співак, музикант і військовослужбовець ЗСУ Коля Сєрга на своїй сторінці в Інстаграм поділився із шанувальниками приємною новиною - захисники, які ведуть бої на Донеччині, вручили йому нагороду.
Музикант отримав нагрудний знак "Україна або смерть".
"Ось таку нагороду привезли з Донеччини. Працювали з морально-психологічним станом 72 бригади. Це герої з Білої Церкви, які сумлінно виконують свій обов’язок перед країною. Для мене честь жити в один час з такими людьми".
Під фото з нагородою Коля Сєрга дописав віршовані рядки:
Я Чорний Запорожець
Мій дух - то твердь.
На моєм шевроні
"Україна або смерть".
Джерело https://meta.ua/uk/showbiz/
