Новини

Коля Сєрга отримав особливу нагороду від українських військових

Український співак, музикант і військовослужбовець ЗСУ Коля Сєрга на своїй сторінці в Інстаграм поділився із шанувальниками приємною новиною - захисники, які ведуть бої на Донеччині, вручили йому нагороду. 

Музикант отримав нагрудний знак  "Україна або смерть".

"Ось таку нагороду привезли з Донеччини. Працювали з морально-психологічним станом 72 бригади. Це герої з Білої Церкви, які сумлінно виконують свій обов’язок перед країною. Для мене честь жити в один час з такими людьми".

Під фото з нагородою Коля Сєрга дописав віршовані рядки:

Я Чорний Запорожець
Мій дух - то твердь.
На моєм шевроні
"Україна або смерть".

Джерело https://meta.ua/uk/showbiz/

Search