ТВ

Відомий екстрасенс розповів, коли закінчиться війна в нашій країні

В ефірі програми «Зірковий шлях», яка виходить на Youtube каналу «Україна», екстрасенс Сергій Кобзар розклав карти Таро та передбачив, коли ми переможемо росію і що чекає на нашу країну після цього.

За словами екстрасенса, Україна вже здобула перемогу у війні. Це стало зрозумілим ще на початку березня.

«Ми вже виграли, просто потрібно це зафіксувати. У розкладі випадає так, що буде кілька угод. Перша – дуже скоро, у квітні-травні. Друга – ближче до середини чи кінця літа. Але вийдемо з гарячої фази ми в найближчий місяць. Коли всі виїжджали, я казав, що на травневі ми вже маємо смажити шашлики», – заявив Сергій Кобзар в інтерв'ю каналу «Україна».

Щодо тимчасово окупованих росією територій, карти кажуть таке:

«Території Донецької та Луганської областей можуть відбити дуже швидко. Щодо Криму, то там імовірніше буде нейтральна територія. Після цієї війни буде період відбудови – причому за рахунок сторони, яка програла. Вони дадуть гроші, а відбудовуватимемо ми півтора-два роки, максимум – три. Після цього протягом 5-7 років в Україні буде стрімке зростання. Головне зараз – не панікувати, бо цього й добивається ворог. Потрібно вірити у ЗСУ, у Президента. Економіку відбудуємо. Безумовно, шкода наших невинних людей, які постраждали, яких убили. Їх не повернеш. Але ми все одно маємо йти вперед», – сказав екстрасенс у програмі «Зірковий шлях».

Зараз канал «Україна» працює у форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Новое на сайте

Search