ТВ

Олексій Суханов та Володимир Остапчук переспівали легендарну «Ой, у лузі червона калина»

Ведучі нового шоу «Вечір з Україною» каналу «Україна», яке виходить у будні о 19:00 в ефірі «Індиго TV», Олексій Суханов та Володимир Остапчук заспівали легендарну українську пісню.

Ведучі шоу «Вечір з Україною» Олексій Суханов та Володимир Остапчук у компанії колег заспівали хіт «Ой, у лузі червона калина». Відео зі студії Суханов опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Надихаємось перед ефіром, під час ефіру і, звісно, після, бо все буде наша Україна!» - написав  Суханов на своїй сторінці в інстаграм.

Олексій вважає, що задля перемоги необхідні віра та оптимізм.

«Коли всередині тебе випалююча спустошеність, але кожен з героїв програми, пройшовши набагато більше за тебе, у кожному ефірі вчергове доводить: у житті має залишатися посмішка, жарт і віра, адже, як можна перемогти, якщо не вірити?!», - переконаний ведучий каналу «Україна».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Дивіться «Вечір з Україною» в ефірі «Індиго TV» та на YouTube каналу «Україна» щодня по буднях о 19:00.

Новое на сайте

Search