ТВ

Лілія Ребрик вперше за 4 місяці вийшла на сцену, але виставу перервали сирени

Ведуча програми «Ранок з Україною» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», акторка Лілія Ребрик розповіла про довгоочікуване повернення на театральну сцену. Утім, виставу довелося зупинити через повітряну тривогу.

Минулої суботи Лілія Ребрик вперше від початку війни вийшла на сцену. Телезірка каже, що вона з колегами-акторами мріяла про цю мить кілька місяців.

«Так хотілося насолодитися цим виходом на сцену, але щойно ми почали грати виставу, як пролунали сирени. У такому разі виставу зупиняють, щоб і глядачі, і артисти могли спуститися в бомбосховище. А потім починають з того місця, де зупинились», – зазначила ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик.

Повітряна тривога тривала майже півтора години. На щастя, того суботнього вечора все обійшлося, й артисти змогли продовжити.

«Ми таки зіграли виставу, встигли до комендантської години. Наплакалась, занурилась в атмосферу театру, скучила неймовірно! Дякуємо всім глядачам, які прийшли і були з нами до фіналу», – сказала телезірка.

Та вже наступного ранку Київ зазнав ракетного обстрілу. Ворожі снаряди потрапили у житловий будинок у середмісті столиці. Лілія емоційно відреагувала на жахливий рашистський удар по Києву.

«Біль, лють, співчуття. Знову тривоги. Знову обстріли. Знову зруйновані долі. Схаменіться, жалюгідні потвори. Не пробачимо ніколи», – прокоментувала ведуча програми «Ранок з Україною».

Сторінка «Ранку з Україною» в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVKd2WSptlinUiOmQ3x4fJw

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новое на сайте

Search