События

У жовтні відбудеться Kyiv Nova Рoshta Half Marathon

«Нарешті наші забіги у весняно-літньому сезоні відбулися офлайн і це було справді драйвово. Але ми не зупиняємося і біжимо далі, бо мріємо зробити українців найбігаючою нацією. Вже зараз Нова пошта та NewRun запускають підготовку до осіннього сезону», - коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти та амбасадорка New Run.

Перші 2000 учасників зможуть зареєструватися за акційними цінами на основні дистанції - 199 грн на дистанцію 21 км та 149 грн на 10 км.

Окрім Києва, забіги Нової пошти та New Run пройдуть у 6 містах – Харкові, Полтаві, Чернігові, Житомирі, Вінниці та Львові. Подробиці та реєстрація доступні за посиланням https://newrun.com.ua 

Старти весняно-літнього бігового сезону Нової пошти та New Run пройшли у 6 містах України – Одесі, Миколаєві, Черкасах, Сумах, Запоріжжі та Хмельницькому. Загалом він зібрав понад 7000 бігунів й сумарно учасники забігів подолали понад 60 000 км. Наймолодшому учаснику було всього 4 роки, а найстаршому – 76. Більш ніж 1000 волонтерів долучилися до забігів Нової пошти та NewRun, які протягом всього сезону допомогали учасникам.

Під час забігів були вжиті належні заходи безпеки: температурний скринінг, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість учасників на дитячих дистанціях — не більше 100 осіб, засоби дезінфекції, відсутність місць для глядачів, старт групами з часовим інтервалом між бігунами, а для реєстрації результатів — персональні чіпи з номером учасника.

На маршруті передбачалося все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі й фініші.

 

Новое на сайте

Search