Оборудование

Nikon представляє нову мікропрограму та комплект для відеозйомки

Компанія Nikon представляє нову мікропрограму для повнокадрових бездзеркальних фотокамер Nikon Z 7II та Z 6II (формату FX). Також Nikon представляє новий базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6II.

Мікропрограма версії 1.10 вийде 25 лютого 2021 року. Це оновлення мікропрограми покращує ефективність функції АФ із виявленням очей на моделях Z 7II та Z 6II, а також забезпечує додаткові формати запису та робочі процеси під час відеозйомки на моделі Z 6II.

Після оновлення мікропрограми до версії 1.10 фотокамери Z 6II та Z 7II зможуть ідентифікувати очі людей, навіть якщо обличчя об’єкта в кадрі має невеликий розмір. Покращення будуть помітні під час зйомки в режимі автоматичного вибору зони АФ (люди) та АФ із широкою зоною (L-люди). Це оновлення мікропрограми також додасть до варіантів відеозапису фотокамери Z 6II підтримку відео у форматі 4K UHD/60p та надасть можливість виводу відео у форматі RAW на зовнішні записувальні пристрої Blackmagic Design як для Z 7II, так і для Z 6II. Після оновлення любителі відеозйомки зможуть виконувати записування у форматі Blackmagic RAW, а також у форматі ProRes RAW.

Читайте також: Nikon представила бездзеркальні камери Nikon Z7 II та Z6 II

Blackmagic RAW є простим у використанні кодеком з усіма перевагами запису у форматі RAW. Завдяки низці нових технологій, зокрема новому вдосконаленому алгоритму демозаїки, Blackmagic RAW забезпечує запис зображення без візуальних втрат, що ідеально підходять для робочих процесів із високою роздільною здатністю, високою частотою кадрів та високим динамічним діапазоном.

Новий базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6II буде доступний наприкінці лютого. У цей комплект для кінематографістів входить повнокадрова бездзеркальна фотокамера Nikon Z 6II, на якій уже ввімкнено функцію виводу відео у форматі RAW. Крім того, він включає Atomos Ninja V, адаптер байонета Nikon FTZ, клітку для фотокамери SmallRig із системою швидкого зняття та основні аксесуари, як-от елементи живлення. Вартість комплекту наразі не повідомляється.

Завантажити мікропрограму версії 1.10 для Z 7II (з 25 лютого) тут
Завантажити мікропрограму версії 1.10 для Z 6II (з 25 лютого) тут

Новое на сайте

Search