Герцог Сассекський побував на Майдані Незалежності в столиці.
Принц Гаррі під час візиту до Києва відвідав народний меморіал на Майдані Незалежності, де вшановують пам'ять полеглих українських захисників. За його словами, це "одна з найсумніших речей, які він коли-небудь бачив, але водночас і одна з найкрасивіших", передає The Guardian.
Як зазначається, коли герцог Сассекський збирався покласти вінок, навколо нього зібрався натовп людей, тоді він вирішив піти вглибину меморіалу, щоб побути наодинці.
"Я хотів знайти місце, де можна було б покласти вінок у тиші, подалі від усіх. Боже мій, там, як у лабіринті. Я не розумів, як далеко він зайшов. Чесно кажучи, це одна з найсумніших речей, які я коли-небудь бачив. Але й одна з найкрасивіших", - зазначив принц Гаррі.
Він також додав, що війни можна і потрібно було уникнути: "Це все так не потрібно".
Джерело: https://www.unian.ua
