Новости

Депутатка Федина залишила студію Прямого каналу, не дочекавшись вибачень ведучого Вересня

Микола Вересень під час ефіру токшоу «Прямий ефір» звинуватив Софію Федину у брехні, коли та сказала, що всі законопроєкти влади спрямовані на погіршення умов для малого та середнього бізнесу. Про це йдеться на сайті Детектор.Медіа.

Відео інциденту виклала в мережу волонтерка Маруся Звіробій.

Під час програми Федина сказала, що законопроєкти, які зараз є, спрямовані тільки на погіршення ситуації, зокрема це стосується малого та середнього бізнесу. 

«Замість підтримки ми маємо, що Данило Гетьманцев (голова комітету ВР з питань фінансів - ред.) пропонує ще більш репресивні норми щодо малого бізнесу», - зазначила народна депутатка.

Микола Вересень на це сказав: «Які саме, будь ласка? Це голослівно. От зараз ви сказали нічого. Все погано, тому що все погано, тому що Гетьманцев сказав, тому що все погано. А можна сказати, що ці законопроєкти збільшують навантаження чи зменшують там щось? Будьте депутатом, скажіть точно - на скільки, які додаткові платежі».

Читайте также: Смартфон ОРРО А91: большой объем памяти, но спорная оптика (ОБЗОР)

«Ви мені дали одну хвилину, я хочу в неї вписатися», - відповіла Федина.

«Тільки не брешіть», - відреагував ведучий.

«Попереджаю всіх: якщо я даю одну хвилину, це не означає, що можна брехати», - сказав Микола Вересень, коли Софія Федина закінчила промову. 

На це народна депутатка почала вимагати в нього вибачень за звинувачення в брехні та встала зі свого місця, на що ведучий припустив, що вона хоче його вдарити. Федина обурилася, що її звинувачують ще й в насильстві. Вона заявила, що ведучий цього дня хамив їй та іншим гостям, після чого покинула студію.

Читайте также: Главные возможности видеорегистраторов: на что обратить внимание

Згодом Софія Федина опублікувала допис у Facebook з цього приводу, в якому навела приклади законопроєктів, які мають підтвердити її слова, сказані в ефірі.

«Хочете правди - тримайте правду! У вересні 2019 року слуги народу в турборежимі прийняли закони 128/129, якими запровадили обов’язкові РРО (залізні або програмні) з першої гривні для всіх видів діяльності для платників єдиного податку 2-4 групи. 

Законом 129-й (вересень 2019) – запроваджено скарги покупців на продавців, зі 100% поверненням вартості товару (що додатково супроводжується штрафами) - закон про т.зв. кешбеки.

У січні 2020 прийнято закон 466 (проект 1210), в якому впроваджується інститут вини – податкова має визнавати, чи платник податків винен у несплаті податку; ділова мета - вивчення чи в операції був намір заробити - прямо який новий податковий судовий орган!

Читайте также: Новая линейка айфонов: что о ней стоит знать?

Через протести підприємців під Верховною радою Разумков запропонував прийняти законопроект 4313, щоб зняти напругу і на рік відкласти впровадження РРО і знайти компромісне рішення. Ніби всі фракції погодилися. Але... саме слуги його провалили - було зібрано лише 212 голосів. Цей законопроект було відправлено на повторне друге читання, під час якого Данило Гетьманцев підмінив текст Разумкова і вписав всі репресивні норми з попередніх законопроектів. Замість виправлення ситуації він посилює тиск на підприємців», - написала Софія Федина.

Вона також згадала про проєкти законів, які скасовують військовий збір для офшорів та оподаткування для грального бізнесу.

Новое на сайте

Search