Новости

Найкращим роботодавцем у рейтингу "Forbes Україна" стала «Медіа Група Україна»

Медіахолдинг «Медіа Група Україна», керівна компанія, яка об'єднує телевізійні, видавничі та new media проєкти SCM, увійшла до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією "Forbes Україна" та Work.ua.

У проєкті брали участь 150 великих компаній країни. Голосували понад 11 тис. співробітників. Рейтинг формувався за 100-бальною шкалою: 60% підсумкового показника отримали з оцінок співробітників компаній, 20% – з оцінок експертів ринку праці, ще 20% – з інших джерел. Були враховані наступні критерії: лояльність співробітників, рівень винагороди, робоче місце та графік роботи, інформаційна відкритість, соціальний пакет, можливості для розвитку, відчуття захищеності.

«Медіа Група Україна» стала однією із 50 компаній, визнаних найкращими роботодавцями країни за версією Forbes Україна та Work.ua. В умовах карантину компанія робить все можливе, щоб узяті на себе зобов'язання перед персоналом були виконані. Заробітна плата виплачується своєчасно та в повному обсязі. Розширено можливості корпоративного медичного страхування. Забезпечено корпоративний трансфер до офісу з огляду на необхідність цілодобового мовлення. Для максимальної безпеки співробітників під час виробничого процесу компанія забезпечує засоби індивідуального захисту, а також регулярну обробку приміщень. Про це інформує пресреліз медіахолдингу.

«Перебувати в числі найкращих роботодавців країни – почесно й відповідально. Таке визнання – це перш за все оцінка нас як роботодавця власною командою. І те, що ми отримали найвищі бали за критеріями «лояльність співробітників» і «відчуття захищеності», говорить про правильність обраної стратегії взаємовідносин всередині компанії в умовах карантину. Оперативність в ухваленні рішень, постійна комунікація між керівниками й співробітниками всіх рівнів, відкритість і виконання зобов'язань – завдяки цим принципам ми проходимо непростий період для всієї країни єдиною командою. Ми не зупинили прийом нових співробітників і запуск нових проєктів. І успіх прем'єри гіпершоу «Маска» на телеканалі «Україна» – 5 млн телеглядачів – тому підтвердження. Дякую співробітникам «Медіа Групи Україна» за довіру та вибір нас як роботодавця», – прокоментував Євгеній Бондаренко, директор із управління персоналом «Медіа Групи Україна».

 

 

 

Новое на сайте

Search