Новости

Асоціація кіноіндустрії України стала членом FIAPF

Асоціація кіноіндустрії України стала членом FIAPFМіжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів.
Це одна з найважливіших та найпрестижніших світових організацій у кіногалузі, яка сприяє розвитку індустрії. До складу FIAPF входить 34 організації із 27 країн світу.
Зазвичай, ухвалення вступу нових членів Федерації відбувається під час загальних зборів, але зараз, через пандемію коронавірусу, процедура відбулась у письмовій формі. Процес вступу Асоціації кіноіндустрії України до Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів ініціювала ексголова Асоціації Євгенія Яцута 2020 року. Фіналізувався він на початку 2021-го вже за участі голови Асоціації кіноіндустрії України Дмитра Суханова та заступниці голови Наталі Лібет.
Перемовини завершились 100% погодженням усіх членів FIAPF на Генеральній Асамблеї.
Серед питань, якими опікується FIAPF – розробка законодавчих ініціатив у сфері інтелектуальної власності, юридичні аспекти захисту від піратства, механізми фінансування фільмів із державних та приватних джерел, регулювання роботи профільних ЗМІ тощо.
Організація також підтримує кінофестивалі та видає свою сертифікацію кінофорумам із високими стандартами проведення. Сертифікацію FIAPF має зокрема, Берлінський кінофестиваль. В Україні таким кінофорумом є Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».
Нагадаємо, що на даний час FIAU також є активним членом Європейської асоціації незалежних кіновиробників CEPI.

Новое на сайте

Search