Новости

«Віддана» на польському телебаченні

Наприкінці травня глядачі найбільшого каналу Польщі TVP1 побачать романтично-фантазійну стрічку за романом Софії Андрухович.

23 травня о 21:25 на TVP1 відбудеться польська телепрем’єра фільму «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Минулого червня він став доступний у цій країні на VOD-платформах Canal+, Player.pl, vod.pl та CDA, і тепер стрічка виходить на популярному ефірному каналі.

Читайте також: Емоційна казка. Рецензія на фільм «Віддана»

Варто нагадати, що у «Відданій» знялися актори з Польщі – Маріанна Янушевич, яка зіграла одну з головних героїнь, Стефу, та Себастіан Цибульський, виконавець ролі ілюзіоніста Ернеста Торна.

Українська кінопрем’єра відбулася у січні 2020-го, діджитал-реліз – у квітні, а на телебаченні фільм з’явився на День Незалежності – 24 серпня.

«Ми дуже радіємо, що українські стрічки з’являються перед глядачами у Польщі. Особливо приємно показувати результати спільних проєктів, адже у «Відданій» знялися, зокрема, й польські актори. На тому ж каналі, TVP1, майже два роки тому став величезним хітом та здобув кілька рекордів український серіал «Кріпосна», і ми сподіваємося, «Віддана» сподобається аудиторії так само», – коментує Євген Драчов, менеджер із міжнародних продажів FILM.UA Distribution.

«Хоч «Віддана» не є копродукцією, але у самій історії, її героях та безпосередньо виробництві фільму прослідковуються тісний зв'язок між Україною та Польщею – нам було вкрай важливо представити фільм максимально широкій польській глядацькій аудиторії, та ми неймовірно вдячні, що TVP1, основний телеканал країни-сусіда, покаже «Віддану» як фільм тижня у неділю в прайм-тайм», – розповідає продюсерка фільму Надія Зайончковська.

 

Новое на сайте

Search