Новости

OLL.TV покаже спеціальний епізод «Возз’єднання» і всі сезони «Друзів»

Американський ситком повернувся на екрани 27 травня спеціальним епізодом, де зібралися всі актори та ціла низка зіркових гостей: Девід Бекхем, Кіт Гарінгтон, Різ Візерспун, Кара Делевінь, Джастін Бібер, Сінді Кроуфорд, Леді Гага та BTS.

Фінальний епізод заключного сезону «Друзі» в прямому ефірі дивилась рекордна аудиторія – 52,5 млн людей. І тепер, після 17 років надії на продовження, шанувальники ситкому нарешті побачать улюблених героїв знову разом. На фанатів серіалу чекають спогади акторів про минуле, відтворені декорації квартир героїв, кав’ярня Central Perk, знаменита вікторина від Роса, відверта відповідь на питання, чи була в Роса й Рейчел перерва та, звісно ж, улюблена I'll Be There For You. 

Спеціальний епізод «Друзі: Возз’єднання» ексклюзивно доступний українським глядачам у відеотеці Аmediateka на платформі OLL.TV (Ексклюзивно на території України у відеотеці Аmediateka на OLL.TV та партнерських платформах: Vodafone TV та Інтерактивне TV від Укртелеком.). Також в Аmediateka на OLL.TV розпочалося завантаження усіх 10 сезонів оригінального серіалу «Друзі» в HD-якості та з професійним озвученням. Побачити світову прем’єру та передивитись культовий комедійний серіал глядачі OLL.TV зможуть в пакеті oll inclusive xtra sport за акційною ціною – 1 гривня протягом 14 днів перегляду преміальних телеканалів, фільмів, серіалів та топових спортивних подій.

Новое на сайте

Search