Новости

На MEGOGO розпочинається показ матчів УЄФА

У середу, 11 серпня, на MEGOGO стартує показ подій Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА. Медіасервіс розповідає про деталі перегляду та новинки для глядачів. 

Нагадаємо, MEGOGO став ексклюзивним транслятором матчів Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА та Ліги конференцій УЄФА сезонів 2021 – 2024 років в Україні, починаючи із сезону 2021/2022. 

Нові інтерактивні канали: MEGOGO Футбол 1, MEGOGO Футбол 2 та  MEGOGO Футбол 3

Спеціально до старту нового сезону, MEGOGO розширює кількість інтерактивних каналів. Відтак на медіасервісі з’являться три власні футбольні канали MEGOGO Футбол 1, MEGOGO Футбол 2 та  MEGOGO Футбол 3. На каналах буде зосереджено не лише показ подій УЄФА, але й La Liga, Ligue 1, італійська Серія А, Чемпіонат Бразилії та інші топові футбольні події, перегляд яких ексклюзивно доступний в Україні лише на MEGOGO. Канал MEGOGO Футбол 2 починає свою роботу 9 серпня, а  MEGOGO Футбол 3 – 16 серпня. Крім того, MEGOGO запустить спеціальні поп-ап канали MEGOGO Футбол, що працюватимуть на час проведення матчів єврокубків. Зазначимо, що раніше медіасервіс мав власний футбольний канал MEGOGO Футбол.

Футбол в 4К

MEGOGO продовжуватиме пропонувати глядачеві перегляд матчів у 4К-якості. Наразі заплановано показ щонайменше одного матчу кожного туру єврокубків. Трансляція відбуватиметься на окремому поп-ап каналі MEGOGO Футбол 4К. Додамо, що перегляд матчів у 4К можливий лише на пристроях, які мають 4К-підтримку.

Новий футбольний контент

Із цього сезону глядачам буде запропоновано перегляд матчів у новому, скороченому форматі. Тобто користувач зможе переглянути подію у 15-хвилинному відео. Формат вважається особливо зручним, коли одночасно відбувається декілька подій. До прикладу, глядач може дивитися футбольний матч однієї улюбленої команди, попри те, що в цей момент грає інша. Але після з’явиться можливість побачити подію у скороченому варіанті – без пауз, зупинок, суперечливих моментів – тільки найголовніше.

Нові спортивні голоси

Медіасервіс MEGOGO посилив команду футбольних коментаторів, відтак глядачі зможуть почути, як знайомі, так і цілком нові спортивні голоси. Матчі коментуватимуть: Вадим Скічко, Роман Бебех, Віталій Кравченко, Сергій Лук’яненко, Роберто Моралес та інші.

Студії із експертами та гостями

До деяких подій УЄФА MEGOGO готує ряд ексклюзивних студій із відомими експертами та футбольними зірками, напередодні матчів. Студійне мовлення стартуватиме із вересня й буде зосереджено на матчі за участі українських команд. Студії заплановані одразу із місця події, тобто безпосередньо на стадіоні.

Перегляд подій УЄФА входитиме до передплат «Спорт» та «Максимальна». Для зручності користувачів перегляд подій буде як на спеціальних каналах, так і в розділі «Спорт» на MEGOGO.

 

Новое на сайте

Search