Новости

У рамках ОМКФ проведено майстер-клас «Музика в кіно»

Впродовж восьми днів 12-го ОМКФ, з 15 до 21 серпня, власники абонементів та глядачі із придбаними квитками матимуть можливість стати слухачами майстер-класів відомих кінематографістів, акторів, режисерів та інших зірок кіно.

Сьогодні, 17 серпня, з 15:15–16:45, півторагодинний майстер-клас «Музика в кіно» проводили українські композитори Антон Байбаков та Микита Моісеєв. Вони відомі своїм сучасним вкладом в українську культуру. 

Говорили, які пертурбації відбувалися з музикою впродовж ХХ століття. Микита Моісеєв: «Ще 50-60 років музика була зовсім іншою».

В ході панелі професіонали також розповідали цікаві випадки з власної роботи.

Микита Моісеєв:

«Композитори, залучені до драматургії, не завжди знають певні нюанси, не завжди адаптовані до цього середовища. Ці речі приходять з досвідом.

Є цікавий приклад – Ян Тірсен. Вважається, що він автор музики до фільму «Амелі», що власне і є. Це приклад того, що до «Амелі» він не писав музики. Він абсолютно випадково почув музику, йому сподобалось і він залучив цього композитора. Сам Ян Тірсен ненавидить говорити про цей фільм, коли йому ставлять питання. Тому що він не був пристосований до командної роботи. Йому було боляче, коли його просили щось змінити. І після цього Тірсен вирішив, що це – абсолютно не його (сфера інтересів. - Ред.).

Антон Байбаков поділився власними відчуттями від роботи з кінофільмами: "Мне нравится учиться новому, и таким образом я учусь смирению, человеколюбию - таким вот вещам".

Новое на сайте

Search