Новости

Корисні інструменти від Google для навчання в часи пандемії

Цього року сфера освіти продовжує вирішувати чисельні виклики, пов'язані з пристосуванням до навчання у новому форматі. Сьогодні надання місцевим викладачам, учням та сім'ям ресурсів, необхідних їм для впевненого повернення до школи, може бути доволі складним завданням.

Google Workspace for Education пропонує прості та гнучкі інструменти і постійно працює над тим, щоб зробити цифрові інструменти більш зручними у використанні і корисними для всіх. Ми хочемо допомогти школам максимально ефективно використовувати інструменти Google for Education, тому зібрали кілька корисних порад, як краще використовувати такі популярні інструменти, як Google Клас, Google Meet, Google Форми, щоб допомогти викладачам взаємодіяти, зв'язуватися та співпрацювати зі своїми класами і забезпечити безпечне середовище для навчання.

Використовуйте інтерактивні контрольні списки та розумні чіпи в Документах, щоб організовувати завдання для шкільних заходів, таких як, наприклад, випускний, або допомогти учням стежити за великими проектами. Позначайте людей і призначайте завдання та дати, легко додавайте файли з Диска, позначайте завдання, як виконані тощо.

Зробіть заняття цікавішим та інтерактивнішим за допомогою Jamboard - віртуальної дошки, де учні можуть використовувати віртуальні наліпки, завантажувати зображення та коментувати одночасно на своїх пристроях. Спробуйте Jamboard у додатку або Google Meet.

Демонструйте Документи, Таблиці або Презентації під час зустрічей в Google Meet, або вставляйте відеодзвінки Meet у реальному часі в Документи, Таблиці та Презентації, щоб полегшити спільну роботу. Під час виконання вправи на уроці учні можуть задавати питання та ділитися ідеями у Meet. Незабаром ця функція стане доступною для користувачів Education Plus.

Використовуйте Meet у класі та поза ним. Запросіть гостьових доповідачів або відкрийте для учнів новий світ за допомогою віртуальних екскурсій. У Meet заохочуйте учнів брати активну участь в лекціях та реагувати за допомогою смайликів з реакціями або підняттям руки - коли учні закінчують розмову, їх рука опускається автоматично. А також скористайтеся функцією запитань та відповідей, щоб дозволити учням ставити та підтримувати запитання, а також отримувати миттєвий зворотній зв'язок завдяки опитуванням (для користувачів версій Teaching and Learning Upgrade або Education Plus).

Заощаджуйте час і розміщуйте одне і те ж саме завдання у кількох класах одночасно в Google Клас. Слідкуйте за прогресом учнів за допомогою списків справ, що можна автоматично персоналізувати для кожного студента в Класі. І допоможіть учням планувати заздалегідь завдання за допомогою Календаря - завдання та заходи автоматично з'являться в їхніх календарях Google під час призначення.

Батьки та опікуни намагаються допомогти своїм дітям у навчанні, але іноді не повністю розуміють інструменти та пристрої. Надання учням та сім’ям додаткових ресурсів поза навчальною програмою в класі може допомогти їм краще зрозуміти, як вони можуть використовувати інструменти Google for Education. Батьки можуть дізнатися, як підтримувати освіту своїх дітей за допомогою ресурсів Google, таких як Google for Families, Посібників до інструментів Google for Education, а також інформації про налаштування розсилки у Google Класі. Щоб отримати більше інформації, відвідайте наш Довідковий центр.

Незалежно від того, як ваш навчальний процес виглядатиме цього року, наша команда працює над тим, щоб зробити цифрові інструменти простішими та кориснішими для всіх. Щоб дізнатися більше про найкращі практики повернення до школи за допомогою інструментів Google for Education, ознайомтесь із Навчальними ресурсами та нашим Посібником Google for Education Back-to-School Guide.

Новое на сайте

Search