Новости

Уночі в Києві суттєво похолоднішає: пункти обігріву працюватимуть в усіх районах столиці

За прогнозами синоптиків, уночі в столиці суттєво похолоднішає. Температура повітря опуститься до 14° морозу і триматиметься вдень 12 січня. Уночі проти 13 січня похолоднішає до 17° морозу.

У всіх районах Києва продовжують працювати пункти обігріву. До них зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. Пункти обігріву розташовуються у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях, територіальних центрах соціального обслуговування. Про це повідомляє КМДА.

Із переліком адрес можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/NIeNlhQ.

Окрім того, додаткові пункти обігріву працюють цілодобово на приміському вокзалі «Дарниця» та Південному вокзалі станції «Київ-Пасажирський».

Також у холодну пору року в місті працює соціальний патруль, який надає допомогу особам без постійного місця проживання. Патруль виїжджає у місця скупчення безхатченків, проводить серед них інформаційну роботу та надає їм теплі одяг і взуття, забезпечує гарячим харчуванням. Соціальний патруль пояснює безхатченкам, де вони можуть зігрітися, переночувати в теплі, отримати допомогу у відновленні документів тощо.

Основні рекомендації, яких слід дотримуватися під час значного зниження температури повітря, нагадав Департамент муніципальної безпеки:

одягайтесь багатошарово. Краще надягати на себе кілька легких кофт замість однієї теплої. Це має попередити пітливість, яка на морозі є небезпечною;

захищайте відкриті ділянки шкіри. Не забувайте надягати рукавички, шапку, шарф, піднімайте комір;

взуття слід взувати лише сухе, а також варто пам’ятати, що воно не має здавлювати ногу;

не виходьте на мороз голодними. Обов’язково добре поїжте, бажано щось висококалорійне. Замерзли – також з’їжте що-небудь;

заходьте щогодини чи пів години в тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці;

рухайтесь на холоді, це посилює кровообіг і сприяє зігріванню тіла;

підсолоджений гарячий чай або кава дадуть змогу відігрітися;

не можна вживати алкогольні напої – алкоголь призводить до швидших втрат тепла;

у жодному разі не можна розтирати уражене місце чи зігрівати уражені тканини тіла гарячою водою або біля гарячих радіаторів.

Новое на сайте

Search