Новости

Аліна Паш сказала "ні" участі у «Євробаченні-2022»

Рішення щодо того, чи представлятиме Аліна Паш нашу країну на "Євробаченні" Суспільне мало ухвалити 18 лютого. Тепер, після великого скандалу, Паш вирішила сама відмовитись від участі.

Переможниця Нацвідбору на "Євробачення-2022" Аліна Паш офіційно відмовилася представляти Україну на конкурсі. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі "Євробачення". На жаль. Мені справді дуже жаль, – написала співачка.

Співачка наголосила, що у неї "немає армії піарників, менеджерів та юристів", щоб протистояти "всій цій атаці та тиску" в соцмережах. Також артистка зізналася, що їй надходили й погрози.

Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну у 2014 році, – пише Паш.

Рішення Аліни зняти свою кандидатуру з конкурсу було після новини, що Держприкордонслужба не змогла надати їй довідку, яку Аліна використала б як доказ того, що вона в 2015 році в'їхала в Крим з території України, а не Росії.

Чому виник скандал? Хронологія подій

Цього року Нацвідбір на "Євробачення" став одним з найскандальніших за всю історію. Аліна Паш перемогла у конкурсі, набравши 8 балів від журі та 7 від глядачів.

Як до, так і після перемоги Аліни в соцмережах та ЗМІ активно почали обговорювати два моменти – відвідування Аліною Криму у 2015 році та її поїздка до Росії у 2017-му.

13 лютого Суспільне опублікувало фото довідки, яку Аліна Паш надала як доказ того, що до Криму вона приїжджала легально – з території України.

Пізніше з’ясувалося, що довідка – фейк. Аліна Паш заявила, що у всьому винен член її команди, який без відома співачки підробив довідку та надав її Суспільному.

До того ж, Держприкордонслужба заявила, що не може надати Аліні довідку про перетин кордону тому, що такі документи видаються протягом п'яти років з моменту поїздки.

Суспільне поки що не прокоментувало рішення Аліни Паш.
 
 

Новое на сайте

Search