Новости

1+1 media запустила англомовний аккаунт у Twitter Truth about war in Ukraine

1+1 media продовжує системно працювати з міжнародними журналістами та висвітлювати питання війни РФ в Україні. Для оперативної комунікації з англомовними користувачами в соціальних мережах, групою 1+1 media створено спеціальний аккаунт в Twitter під назвою Truth about war in Ukraine. Тут публікуватиметься найважливіша інформація про перебіг воєнних подій, відео та фото, які можуть знадобитися в підготовці матеріалів, а також спростування тих чи інших фейків, пов’язаних з війною. 

«Щодня ми отримуємо сотні запитів від журналістів, які з різних джерел отримують кардинально протилежну інформацію про те, що у нас відбувається. Своєю чергою, ми перевіряємо інформацію, фото та відео на достовірність, і передаємо це колегам для використання у своїх матеріалах. Щоб спростити процес комунікації, ми запустили окремий Twitter-акаунт, де оперативно ділимося актуальними новинами про головне», - коментують в медіагрупі. 

Нагадуємо, раніше 1+1 media створила спеціальну базу з відеороликами, протитрованими англійською, а також ключовими пресрелізами, що стосуються медіаспільноти та її реакції на ті чи інші дії РФ. Щоб отримати доступ до бази, просимо журналістів верифікуватися, написавши листа на Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

На сайті ТСН.ua створено розділ «Матеріали для Гааги», де консолідовано публікується вся інформація про воєнні події на території України та дублюються англійською. У медіагрупі закликають людей, які стали свідками злочинів російських військових, надсилати всю інформацію та фото чи відеофайли на адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Після перевірки на достовірність ми публікуватимемо матеріали в розділі.

Також інформаційне агентство УНІАН, що входить до складу групи 1+1 media та має найбільшу оперативну фотослужбу новин в Україні, відкриває свій фотобанк для усіх ЗМІ, інфлюенсерів та міжнародних агенцій. Так, кожен охочий для висвітлення своїх матеріалів в медіа може безкоштовно скористатися усіма світлинами, що стосуються спротиву України російській агресії.

26 лютого група 1+1 media ініціювала вимкнення російських новинних ТВ-каналів на міжнародному ринку, відправивши відповідного відкритого листа ключовим телевізійним та OTT-провайдерам. Першими відгукнулися провайдери з Польщі, Австралії, Словаччини, Чехії, Канади та країн Балтії, які з 26 лютого почали вимикати пропагандистські канали у своїй мережі. Натомість на їхніх частотах мовитиме марафон «Єдині новини» – консолідований ефір українських телеканалів, де чесно розповідається про війну та агресію РФ.

Також 1+1 media запустила digital-флешмоб, покликаний стимулювати користувачів соціальних мереж відмовлятися від медіаконтенту, що генерується РФ. Людей закликають робити публікації в соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter, TikTok тощо з хештегом #TurnOffRussia та розповідати про військову агресію Росії і необхідність світової спільноти «вимкнути» російську агресію, щоб зберегти Україну.

 

Фото: bbc

Новое на сайте

Search