Новости

Цифрова блокада Росії триває: нова порція санкцій

Цифрова блокада рф триває. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповідає про нові санкції від техкомпаній проти росії.

• Засновник чеської пошукової системи Seznam.cz Іво Лукачович пожертвував 100 мільйонів чеських крон зі своїх особистих коштів на потреби української армії. Бізнесмен пояснив, що був шокований жахливим терором в Бучі.

• 1C Entertainment почала скорочувати працівників російських студій, які працюють над King's Bounty II і Soul Dance Party. Про це повідомляють «Игромания», «Канобу» і «Чемпионат.com». Деяким навіть пропонували зберегти посади, але для цього потрібно виїхати з рф.

• Шведська компанія Tele2 AB не продовжуватиме ліцензію російського оператора Tele2 на бренд після закінчення терміну контракту. Документ передбачає співпрацю до березня 2023 року. Компанія також шукає можливість більш раннього припинення ліцензії.

• Програмістів із рф та білорусі відсторонили від всесвітнього конкурсу Google. Їх не допустять до всесвітнього конкурсу програмістів Google Summer of Code (GSoC), повідомляється на офіційному сайті конкурсу. «‎У зв'язку з поточними обставинами GSoC 2022 не приймає учасників (учасників, наставників або адміністраторів організацій) з рф, білорусі та так званих ДНР та ЛНР. Немає обмежень для учасників, що перебувають на території України, але поза межами ДНР та ЛНР», — йдеться в повідомленні.

• Airbnb заборонив російським та білоруським громадянам бронювати житло по всьому світу.

• Acronis International GmbH зупинив діяльність у росії. Розробник Acronis припинив усі операції в росії. Компанія спеціалізується на системних рішеннях для корпоративних та домашніх користувачів щодо роботи із жорсткими дисками, резервному копіюванні даних, управлінні завантаженням операційних систем, редагуванні дисків, знищенні даних та інших системних засобів. 

• Google видалила з пошукової видачі сайти Минобороны рф і Госзакупок. Добре хоч не Роскомнадзор )

Новое на сайте

Search