Новости

У Литві створили платформу для ілюстраторів на підтримку України

У Литві створили безплатну ілюстраторську платформу Creatives for Ukraine для підтримки України. Про це повідомляють у Читомо.

"Ця платформа була створена для збору цифрового мистецтва та ілюстрацій, які можуть привернути увагу до нападу Росії на Україну, висловити почуття та поділитися правдою з усім світом", – пишуть на сайті ініціативи.

Усі охочі можуть публікувати у відкритому доступі свої ілюстрації на тему підтримки України – ЗМІ та інтернет-користувачі можуть вільно ними користуватись, однак творчі ініціативи закликають не робити це з комерційною метою та обов’язково вказувати автора роботи.

Платформу розробляли діджитал піар-агенція Blue Oceans PR, цифрова студія VSBL та дизайнерське агентство Folk.

"Ми хочемо, щоб увесь світ побачив і поділився мистецтвом та зображеннями, які передають розчарування, біль, безпорадність і гнів, які креативні люди так адекватно вловлюють. Інтерес був приголомшливим, оскільки з моменту запуску платформи щодня надсилали понад 100 робіт", – повідомила Крістіна Скінделите-Гальдковіене із Blue Oceans PR.

Першими, хто приєднався до ініціативи, є литовські митці Кароліс Страутнєкас та Егле Плітнікайте, роботи яких прикрашали сторінки кількох міжнародних видань, таких як The New York Times, The New Yorker, Vice, The Independent тощо. Свої ілюстрації публікують митці з Польщі, Латвії, Нідерландів та інших країн.

Сайт також заохочує відвідувачів робити пожертви для Blue/Yellow, гуманітарної благодійної організації, заснованої в Литві для підтримки України.

Новое на сайте

Search