Новости

Донька Кузьми допомагає військовим і цивільним

Український музикант Андрій Кузьменко активно допомагав військовим та госпіталям у 2014 році. Після настання широкомасштабної війни донька вирішила продовжити справу батька завдяки благодійному фонду, що заснувала дружина покійного артиста 2015 року.

Барбара активувала діяльність Благодійного фонду Кузьми Скрябіна. Вона збирає кошти та закуповує ліки для медзакладів, які лікують українських захисників та мирних мешканців.

«Сьогодні закупили медикаментів на 20 452,31 грн. Буде відправлено в місто Харків — у перинатальний центр, а також людям, які потребують медикаментозної допомоги. Я спілкуюсь з багатьма лікарями і знаю, якою жахливою є ситуація. Жінки народжують у підвалах, діти з матерями постійно перебувають в укриттях, медики живуть у лікарнях та не мають змоги потрапити додому. Ми не можемо залишатись осторонь. Я відчуваю страшенну тривогу за них. Давайте будемо допомагати тим, хто знаходиться в епіцентрі гуманітарної катастрофи!»

Відомо, що у 2020 році Барбара Кузьменко закінчила навчання в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця і здобула освіту лікарки.

Джерело  https://armyinform.com.ua

Новое на сайте

Search