Новости

Андрій Хливнюк зізнався, яку обіцянку дочці завадила виконати війна

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, які плани з дітьми мав на цей рік.

Співак Андрій Хливнюк зараз служить у лавах ЗСУ. За словами артист, коли він отримав поранення, то обережно говорив в про це з рідними. Артист дуже болісно переживає розлуку з дітьми.

«Дзвонити я не можу. Мене розмазує одразу. Я тільки подзвоню, ми поговоримо, вона скаже: «Тату, а скоро вже закінчиться війна? Скоро ви впораєтеся з цими придурками? Я хочу додому. Ти обіцяв, що ми поїдемо дикунами в Анталію. Я вже підготувалася, а місяць минув». Я потім від години до 6 годин не можу працювати нормально», - говорить лідер гурту «Бумбокс» журналістам каналу «Україна».

Артист вже має плани на день, коли закінчяться бойові дії.

«Найперше - поверну речі, які я узяв на час війни. Автомобілі, багато чого. Те, що люди просто сказали – візьміть і користуйтеся. Я хочу поїхати і сказати людям: «Дякую, це дуже допомогло». Якщо не розіб’ють ці речі до того моменту. А потім побачимо. Я думаю, буду гастролювати далі. У мене є невеличкі думки з приводу студійної роботи. Але ще я не готовий до цього», - поділився артист.

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новое на сайте

Search