Новини

У Києві встановили символ стійкості полоненим з "Азовсталі"

На Софійській площі у Києві встановили скульптуру-символ стійкості та мужності українських військовополонених з "Азовсталі".

Про це повідомила Асоціація родин захисників "Азовсталі".

Над створенням інсталяції у вигляді рук полонених, закованих в кайданки, працював скульптор Ян Беспалько в команді митців Наталії Башкатової, Анастасії Семененко, Дениса Петришина та Валентини Ярощук. 

За словами авторів, скульптура не лише символізує віру та незламність воїнів у полоні, але також "покликана показати, що світ та Україна докладає всіх зусиль для того, щоб повернути їх додому".

Інсталяція стоятиме на площі, допоки весь гарнізон "Маріуполь" не повернеться додому в Україну.

Search